Heel-Nederlands Voetbaltoernooi (volledige uitslagen)

 

Datum Uitslagen Plaats Editie
23 juni 2018 1. Erkenbrand Noord
2. Nationalisten Hasselt
3. NSV! Antwerpen
4. Dietse Kameraden
5. Voorpost Antwerpen
6. Voorpost Rijnmond/West-Brabant
West-Brabant 23
24 juni 2017 1. Hasselt
2. Divisie BB
3. De Patriotten
4. Voorpost Vlaanderen
5. Oud-Studenten
6. Voorpost Rijnmond/West-Brabant
7. Dietse Kameraden
8. NSV! Antwerpen
Merksem 22
25 juni 2016 1. Voorpost Rijnmond
2. Voorpost Antwerpen
3. Dietse Kameraden
 Omgeving Utrecht 21
27 juni 2015 VL 1. Jongerenactief
2. NSV Antwerpen
3. Voorpost Rijnmond
4. Voorpost Antwerpen
Oostmalle 20
5 juli 2014 NL 1. Dietse Kameraden
2. NSV Antwerpen
3. Voorpost Rijnmond
4. Voorpost Leuven
Omgeving Utrecht 19
7 sep. 2013 VL 1. Voorpost Rijnmond
2. VBJ (Vlaams Belang Jongeren)
3. NSV (Nationalistische Studentenvereniging)
4. Voorpost Antwerpen
Oostmalle 18
9 sep. 2012 NL 1. N-SA (Nieuw-Solidaristisch Alternatief)
2. Dietse Kameraden
3. Voorpost Rijnmond
4. VBJ (Vlaams Belang Jongeren)
5. Voorpost Midland
6. Voorpost Westland
Omgeving Utrecht 17
2 juli 2011 VL 1. N-SA (Nieuw-Solidaristisch Alternatief)
2. KIOT (Kameraadschap Is Onze Troef) (Dietse Kameraden)
3. Voorpost Antwerpen
4. Voorpost Leuven
5. Voorpost Aalst
6. Radio Rapaille
7. VNJ Belsele
8. Voorpost Rijnmond
9. Voorpost Midland
Aalst 16
3 juli 2010 NL 1. Veenendaal (Voorpost Midland)
2. Voorpost Midland
3. Voorpost Rijnmond
4. Dietse Kameraden
5. VNJ
6. Radio Rapaille
7. Voorpost Antwerpen
Nieuwegein 15
4 juli 2009 VL 1. Veenendaal (Voorpost Midland)
2. Voorpost Rijnmond
2. Dusnudelft
4. NSV Nationaal
5. Rijssel
6. Voorpost Leuven
7. Voorpost Antwerpen
8. Dietse Kameraden
9. Voorpost Oost-Vlaanderen
10. Rijnbok Rebellen
11. Radio Rapaille
Wommelgem 14
5 juli 2008 NL 1. Dusnudelft
2. Veenendaal
3. Voorpost Midland
4. Voorpost Vlaanderen
5. Voorpost Rijnmond
6. Rijnbok Reserves
7. Rijnbok Rebellen
Het Groene Hart 13
7 juli 2007 VL 1. Kielse Jongens
2. NSV Nationaal
3. Dusnudelft 1
4. Voorpost Rijnmond
5. Dusnudelft 2
6. Schelderatten
7. NSV Antwerpen
8. Rijsel
9. Voorpost Antwerpen
10. Voorpost Midland
11. Voorpost Gent
Berlaar 12
1 juli 2006 NL 1. Delft
2. Voorpost Midland
3. Rijnbok
4. Voorpost Vlaanderen
5. Voorpost Rijnmond
6. Bokkerijders
Zuid-Holland 11
9 juli 2005 VL 1. NSV Nationaal (NSV)
2. NJSV
3. De Schalmei
4. Voorpost Vlaams-Brabant
5. Voorpost Haagland
6. Voorpost Midland
7. Delft
8. AVNJ
9. Jong Verzet Brabant
10. Rijnbok
11. Voorpost Antwerpen
Lille 10
19 juni 2004 NL Bollenstreek 9
2003 VL 8
2002 NL 7
14 juli 2001 VL Berlaar 6
1 juli 2000 NL 1. Rood-Wit-Blauw
2. Vlaams Jongeren Mechelen
3. ?
4. ?
5. ?
6. gecombineerde Nederlands-Vlaamse damesploeg
7. Voorpost Kempenland
Bilthoven 5
6 juli 1999 VL 1. Sassem Barbarians
2. Kielse Boys
?. aantal deelnemende ploegen ongekend
?. Vrouwenploeg (vier vrouwenploegen?)
Berlaar 4
1998 NL 1. Sassem Barbarians
?. aantal deelnemende ploegen ongekend
Bollenstreek 3
1997 VL 1. Rood-Wit-Blauw
?. aantal deelnemende ploegen ongekend
2
1996 NL 1