Heel-Nederlands Voetbaltoernooi (volledige uitslagen)

 

DatumUitslagenPlaatsEditie
25 juni 20161. Voorpost Rijnmond
2. Voorpost Antwerpen
3. Dietse Kameraden
 Omgeving Utrecht21
27 juni 2015VL1. Jongerenactief
2. NSV Antwerpen
3. Voorpost Rijnmond
4. Voorpost Antwerpen
Oostmalle20
5 juli 2014NL1. Dietse Kameraden
2. NSV Antwerpen
3. Voorpost Rijnmond
4. Voorpost Leuven
Omgeving Utrecht19
7 sep. 2013VL1. Voorpost Rijnmond
2. VBJ (Vlaams Belang Jongeren)
3. NSV (Nationalistische Studentenvereniging)
4. Voorpost Antwerpen
Oostmalle18
9 sep. 2012NL1. N-SA (Nieuw-Solidaristisch Alternatief)
2. Dietse Kameraden
3. Voorpost Rijnmond
4. VBJ (Vlaams Belang Jongeren)
5. Voorpost Midland
6. Voorpost Westland
Omgeving Utrecht17
2 juli 2011VL1. N-SA (Nieuw-Solidaristisch Alternatief)
2. KIOT (Kameraadschap Is Onze Troef) (Dietse Kameraden)
3. Voorpost Antwerpen
4. Voorpost Leuven
5. Voorpost Aalst
6. Radio Rapaille
7. VNJ Belsele
8. Voorpost Rijnmond
9. Voorpost Midland
Aalst16
3 juli 2010NL1. Veenendaal (Voorpost Midland)
2. Voorpost Midland
3. Voorpost Rijnmond
4. Dietse Kameraden
5. VNJ
6. Radio Rapaille
7. Voorpost Antwerpen
Nieuwegein15
4 juli 2009VL1. Veenendaal (Voorpost Midland)
2. Voorpost Rijnmond
2. Dusnudelft
4. NSV Nationaal
5. Rijssel
6. Voorpost Leuven
7. Voorpost Antwerpen
8. Dietse Kameraden
9. Voorpost Oost-Vlaanderen
10. Rijnbok Rebellen
11. Radio Rapaille
Wommelgem14
5 juli 2008NL1. Dusnudelft
2. Veenendaal
3. Voorpost Midland
4. Voorpost Vlaanderen
5. Voorpost Rijnmond
6. Rijnbok Reserves
7. Rijnbok Rebellen
Het Groene Hart13
7 juli 2007VL1. Kielse Jongens
2. NSV Nationaal
3. Dusnudelft 1
4. Voorpost Rijnmond
5. Dusnudelft 2
6. Schelderatten
7. NSV Antwerpen
8. Rijsel
9. Voorpost Antwerpen
10. Voorpost Midland
11. Voorpost Gent
Berlaar12
1 juli 2006NL1. Delft
2. Voorpost Midland
3. Rijnbok
4. Voorpost Vlaanderen
5. Voorpost Rijnmond
6. Bokkerijders
Zuid-Holland11
9 juli 2005VL1. NSV Nationaal (NSV)
2. NJSV
3. De Schalmei
4. Voorpost Vlaams-Brabant
5. Voorpost Haagland
6. Voorpost Midland
7. Delft
8. AVNJ
9. Jong Verzet Brabant
10. Rijnbok
11. Voorpost Antwerpen
Lille10
19 juni 2004NLBollenstreek9
2003VL8
2002NL7
14 juli 2001VLBerlaar6
1 juli 2000NL1. Rood-Wit-Blauw
2. Vlaams Jongeren Mechelen
3. ?
4. ?
5. ?
6. gecombineerde Nederlands-Vlaamse damesploeg
7. Voorpost Kempenland
Bilthoven5
6 juli 1999VL1. Sassem Barbarians
2. Kielse Boys
?. aantal deelnemende ploegen ongekend
?. Vrouwenploeg (vier vrouwenploegen?)
Berlaar4
1998NL1. Sassem Barbarians
?. aantal deelnemende ploegen ongekend
Bollenstreek3
1997VL1. Rood-Wit-Blauw
?. aantal deelnemende ploegen ongekend
2
1996NL1