Nieuws
Non-conformistische nieuwjaarsreceptie schot in de roos
08 januari 2011
Het “officiële” gedeelte begon met de “nieuwjaarsbrief” van onze voorzitter, Johan Vanslambrouck, die iedereen alle geluk wenste in zijn persoonlijke leven, maar ook de hoop uitsprak dat het voor ons allen op het Vlaams-nationale, heel-Nederlandse en rechts-radicale front opnieuw een strijdbaar jaar zou worden. In zijn toespraak belichtte hij de huidige stand van zaken in de on-staat België, maar ook het hoopgevende feit dat het bij de regeringsonderhandelingen duidelijk niet louter fout loopt omwille van partijpolitieke spelletjes, maar ook omdat de Vlaamse partijen niet meer om hun kiespubliek heen kunnen als het er om gaat stemmen ook om te zetten in al of niet “beleidsdeelname”.
Aansluitend op de wens van onze voorzitter dat ook 2011 een strijdbaar jaar zou worden, bedankte actieleider Luc Vermeulen nog eens al die mensen – ook diegenen die er op de receptie niet bij konden zijn – die met geld of door praktische inzet hadden bijgedragen tot de ook in 2010 weer bijzonder succesrijke Z11Z11Z11-actie. Waarna hij meteen overging tot het aankondigen van twee acties die nog in januari van dit jaar zullen doorgaan. De al in het Berichtenblad aangekondigde “Koopjes”-actie en … een andere waarover u hier binnenkort meer leest. Ten slotte volgde nog een humoristische nieuwjaarswens van een van onze militanten.
Omdat een nieuwjaarsreceptie niet alleen de gelegenheid is om vooruit te kijken naar wat komen zal, maar ook terug te blikken op wat voorbij is, volgde als afsluiting van het “officiële” gedeelte ook nog een foto- en videomontage van de hand van kameraad Dave, waarin maand na maand de acties van Voorpost in 2011 werden getoond. Een mooi overzicht dat alleen maar aanleiding kan zijn tot … nog meer van dat in 2011.
En daarna volgde, vanzelfsprekend, het minder “officiële” gedeelte van de nieuwjaarsreceptie. Samenzang onder begeleiding van trekzak, broodjes, drankjes en vooral de gelegenheid om met bekenden en minder bekenden van gedachten te wisselen over van alles en nog wat.
De afwezigen hadden zoals steeds ongelijk. Maar ook hen wensen we een gelukkig en strijdbaar 2011.
Houzee !
Categorie: Feestelijkheden
Regio: Vlaanderen